Árpási Boglárka és Tamási Hanna 3.a osztályos tanulóink remek eredményeket értek el csapatukkal a Szeged KKSE színeiben (edzőjük Miklósné Kocsis Éva), melyhez mi is gratulálunk és további sikereket kívánunk!

 

Árpási Boglárka és Tamási Hanna

 

Erima Kisiskolás Bajnokság (2015–2016)

U10 eredmények (Tamási Hanna és Árpási Boglárka)
MérkőzésEredmény
Hódmezővásárhelyi LKC – Szeged KKSE 22–5
Fiatal Kézilabdások SE – Szeged KKSE 12–10
Gézengúz UKC – Szeged KKSE 11–15
Szeged KKSE – HUFBAU-AKKER KNKSE 21–5
Békéscsaba ENKSE – Szeged KKSE 6–8
Szeged KKSE – KIKI Sport Leány U10 18–2
Fiatal Kézilabdások SE – Szeged KKSE 8–12
KIKI Sport Leány U10 – Szeged KKSE 3–19
Zsombó SE – Szeged KKSE 3–19
Szeged KKSE – Fekete István SE Lajosmizse 15–6
Szeged KKSE – HUFBAU-AKKER KNKSE 17–3
Fekete István SE Lajosmizse – Szeged KKSE 2–11
U9 eredmények (Tamási Hanna)
MérkőzésEredmény
KIKI Sport Leány U9 – Szeged KKSE 2 Torpedók 2–23
Kisteleki KK – Szeged KKSE 2 Torpedók 0–62
Csorvási SK – Szeged KKSE 2 Torpedók 1–38
Békéscsaba DKSE – Szeged KKSE 2 Torpedók 2–21
HUFBAU-AKKER KNKSE – Szeged KKSE 2 Torpedók 0–36
Miklós KC – Szeged KKSE 2 Torpedók 0–43
Szeged KKSE 2 Torpedók – Kecskeméti Sportiskola 18–1
Fiatal Kézilabdások SE – Szeged KKSE 2 Torpedók 4–16
Hódmezővásárhelyi LKC – Szeged KKSE 2 Torpedók 16–20
Szeged KKSE 2 Torpedók – Szeged KKSE 3 Csibészek 16–4
K. Szeged SE – Szeged KKSE 2 Torpedók 7–20
Békéscsaba ENKSE – Szeged KKSE 2 Torpedók 1–27
 
U9 eredmények (Árpási Boglárka)
MérkőzésEredmény
Fiatal Kézilabdások SE – Szeged KKSE 3 Csibészek 7–13
Szeged KKSE 3 Csibészek – KIKI Sport Leány U9 26–8
Békéscsaba DKSE – Szeged KKSE 3 Csibészek 10–17
Csorvási SK – Szeged KKSE 3 Csibészek 1–33
Mizse KC – Szeged KKSE 3 Csibészek 0–32
KIKI Sport Leány U9 – Szeged KKSE 3 Csibészek 2–19
Szeged KKSE 3 Csibészek – Orosházi NKC 10–3
Szeged KKSE 3 Csibészek – Kecskeméti Sportiskola 15–3
Szeged KKSE 3 Csibészek – TVSC Deszk 28–0
Szeged KKSE 2 Torpedók – Szeged KKSE 3 Csibészek 16–4
Szeged KKSE 3–Csibészek – Békéscsaba ENKSE 13–1
Csorvási SK – Szeged KKSE 3 Csibészek 1–31
U8 eredmények (Árpási Boglárka és Tamási Hanna)
MérkőzésEredmény
Fiatal Kézilabdások SE – Szeged KKSE II 5–22
Szeged KKSE II – Tigrisek Csongrádi UKE 37–1
Szeged KKSE II – Hódmezővásárhelyi LKC 27–16
Kiskőrösi NKSZSE – Szeged KKSE II 0–37
 

Ferency Kupa, Budapest (2015. december)

L2007A eredmények
MérkőzésEredmény
Hort SE – SZKKSE 1–21
ASI DSE – SZKKSE 8–23
SZKKSE – Éles Kézisuli 20–11
SZKKSE – Balmazújvárosi LKSE(2) 33–0
Pumukli KUA – SZKKSE 3–11

 

  1. SZKKSE
  2. Pumukli KUA
  3. FTC
  4. Éles Kézisuli
  5. Aranyszarvas
  6. Hort SE
  7. ASI DSE
  8. Balmazújváros LKSE 1
  9. Balmazújváros LKSE 2
  • SZKKSE: Tóth Fédra, Krammer Franciska, Réti Bíborka, Hódi Fanni, Tamási Hanna, Sohár Noémi, Árpási Boglárka, Szécsi Szintia, Kassai Tímea
  • Különdíjas: Tamási Hanna (SZKKSE)
 
L2006 eredmények
MérkőzésEredmény
SZKKSE Torpedók – Pumukli KUA 9–6
Balmazújváros LKSE – SZKKSE Csibészek 4–5
FTC – SZKKSE Torpedók 4–4
SZKKSE Csibészek – Debrecen SC SI 5–1
SZKKSE Csibészek – Euro Novex UP SE 5–8
SZKKSE Torpedók – Szigetszentmiklós 7–5
ASI – SZKKSE Torpedók 1–14
SZKKSE Torpedók – SZKKSE Csibészek 14–5
SZKKSE – FTC 11–8
SZKKSE – Euro Novex UP SE 13–9

 

  1. SZKKSE Torpedók
  2. Euro Novex UP SE
  3. SZKKSE Csibészek
  4. FTC
  5. Szigetszentmiklós
  6. Pumukli KUA
  7. Balmazújváros
  8. Debreceni SC SI
  9. ASI DSE
  • SZKKSE Torpedók: Horvát Réka, Tóth Fédra, Bajusz Anna, Fejes Boglárka, Réti Bíborka, Dani Zita, Hámori Zsuzsanna, Tamási Hanna, Hódi Fanni, Szécsi Szintia
  • SZKKSE Csibészek: Hargiati Norma, Krammer Franciska, Papp Eszter, Tóth Amina, Bacsa Szilvia, Tóth Patrícia, Sohár Noémi, Árpási Boglárka, Kassai Tímea
  • Különdíjas: Hámori Zsuzsanna (SZKKSE)
 

Ada Tradicionális nőnapi torna (2016. március)

A 2005-ös korosztály eredményei
MérkőzésEredmény
Szeged KKSE II. – Jadran 18–5
Bajmok – Szeged KKSE I. 0–33
Halas József Ada – Szeged KKSE II. 17–10
Szeged KKSE I. – Proleter 27–4
Szeged KKSE II. – Proleter 24–7
Szeged KKSE I. – Halas József Ada 16–9

 

  1. Szeged KKSE I.
  2. Halas József Ada
  3. Szeged KKSE II.
  4. Proleter
  5. Bajmok
  6. Jadran
  • Szeged KKSE I.: Horvát Réka, Fejes Boglárka, Réti Bíborka, Dani Zita, Hámori Zsuzsanna, Tamási Hanna, Szécsi Szintia.
  • Szeged KKSE II.: Hargitai Norma, Krammer Franciska, Bajusz Anna, Bacsa Szilvia, Hódi Fanni, Tóth Patrícia, Sohár Noémi, Árpási Boglárka, Kassai Tímea, Papp Eszter.
  • Legjobb játékos: Tamási Hanna (Szeged KKSE I.)
  • Legjobb kapus: Hargitai Norma (Szeged KKSE II.)