A pótvizsga időpontja: 2018. augusztus 23., 9:00 óra. Kérjük a tanulókat, hogy bizonyítványukat és íróeszközt hozzanak magukkal!
A tankönyvosztás az alsó tagozatos tanulók részére 2018. augusztus 31-én, pénteken 9:00–12:00, valamint 13:00–16:00 óra között, a felső tagozatos tanulók részére 2018. szeptember 3-án, hétfőn, az első tanítási napon lesz. A tankönyvellátás az 1–9. évfolyamon ingyenes.
Az évnyitó 2018. szeptember 3-án, hétfőn 8 órakor lesz.

Volt tanulóink sikere

Iskolánk korábbi tanulóinak újabb sikeréról számolhatunk be.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma a Magyarország jó tanulója, jó sportolója díjjal tüntette ki a Pick Szeged U16 Kiemelt Serdülő csapatának két játékosát: Balán Norbertet, és Lőrincz Marcellt. Mindketten a Deák Ferenc Gimnázium 9. osztályos tanulói. Norbert immár másodszorra érdemelte ki az elismerést.

Eredményükhöz gratulálunk, további sok sikert a tanulásban és a sportban!

Balán Norbert
Lőrincz Marcell