A pótvizsga időpontja: 2018. augusztus 23., 9:00 óra. Kérjük a tanulókat, hogy bizonyítványukat és íróeszközt hozzanak magukkal!
A tankönyvosztás az alsó tagozatos tanulók részére 2018. augusztus 31-én, pénteken 9:00–12:00, valamint 13:00–16:00 óra között, a felső tagozatos tanulók részére 2018. szeptember 3-án, hétfőn, az első tanítási napon lesz. A tankönyvellátás az 1–9. évfolyamon ingyenes.
Az évnyitó 2018. szeptember 3-án, hétfőn 8 órakor lesz.

Atlétika

 

A Diákolimpia városi atlétikaversenyein II. és III. korcsoportban is szép eredményeket értek el tanulóink.

A II. korcsoport összetett atlétika versenyen iskolánk fiú és leány csapata II. helyen végzett.

A csapatok tagjai: Gerber Vanda, Varga Emma, Stutzmann Noémi, Nagy Gréta, Mészáros Zoé és Tóth Anna a lányok, Csamangó Olivér, Dudás Kornél, Krizsán Valentin, Stranszki Mihály, Szabó Bence és Sajtos Milán a fiúk csapatában.

Sajtos Milán városi egyéni második, Gerber Vanda városi egyéni harmadik lett.

A III. korcsoport összetett atlétika versenyen iskolánk fiú és leány csapata I. helyen végzett.

A csapatok tagjai: Szalai Szabina, Csamangó Lili, Almási Dóra, Tomai Kinga, Kovács Gabriella és Nagy Dzsenifer a lányok, Varga Ádám, Havrincsák Gábor, Sziveri Barnabás, Szögi Gergö, Joszt Martin és Bóka Roland a fiúk csapatában.

Varga Ádám városi egyéni első helyezett lett.

 
II. korcsport, lányok
II. korcsport, fiúk
III. korcsport, lányok
III. korcsport, fiúk