I. félév
Dátum Időpont Esemény
szeptember 3., kedd 17:00 Első osztályos szülői értekezlet
szeptember 9., hétfő 17:00 Szülői értekezlet (4.b)
szeptember 10., kedd 17:00 Szülői értekezlet (3.a, 4.a)
szeptember 11., szerda 17:00 Szülői értekezlet (3.b, 5.b, 6.a, 7.a, 8.a, 8.b)
szeptember 12., csütörtök 17:00 Szülői értekezlet (2.a, 5.a, 6.b, 7.b)
november 6., szerda 17:00 Pályaválasztási szülői értekezlet
január 6., hétfő 17:00 Óvodai szülői értekezletek
január 6., hétfő 17:00 Rendkívüli fogadóóra a lemorzsolódással veszélyeztetett tanulók szüleinek
II. félév
Dátum Időpont Esemény
február 3., hétfő 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 3., hétfő 17:00 Óvodai szülői értekezletek
február 4., kedd 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 5., szerda 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 6., csütörtök 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 7., péntek 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 10., hétfő 17:00 Felsős szülői értekezletek
február 11., kedd 17:00 Felsős szülői értekezletek
február 12., szerda 17:00 Felsős szülői értekezletek
február 13., csütörtök 17:00 Felsős szülői értekezletek
február 14., péntek 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 4., hétfő 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 5., kedd 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 6., szerda 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 7., csütörtök 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 8., péntek 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 11., hétfő 17:00 Alsós szülői értekezletek
május 11., hétfő 17:00 Leendő első osztályos szülői értekezlet
május 12., kedd 17:00 Alsós szülői értekezletek
május 13., szerda 17:00 Alsós szülői értekezletek
május 14., csütörtök 17:00 Alsós szülői értekezletek
május 15., péntek 17:00 Alsós szülői értekezletek
 
A tanári kar egyéni fogadóórái
NÉV NAP ÓRA
Agócsyné Vígh Julianna hétfő 3. óra
Bánáthy Jánosné péntek 1. óra
Bódi Katalin hétfő 3. óra
Borbély László csütörtök 4. óra
Cseh Valéria hétfő 4. óra
Csiráné Bozsó Adrienn kedd 6. óra
Erdei Ágnes kedd 6. óra
Gáspár Andrea hétfő 4. óra
Gregusné Juhász Eleonóra csütörtök 5. óra
Héger Judit Mónika kedd 5. óra
Kanalas György csütörtök 2. óra
Dr. Kapronczayné Batta Zsuzsanna csütörtök 5. óra
Kecskés-Perovics Éva csütörtök 4. óra
Kissné Mészáros Edina csütörtök 5. óra
Krizsánné Turcsányi Marianna kedd 1. óra
Lakatos Gabriella hétfő 5. óra
Mandl Gábor szerda 2. óra
Molnár-Balogh Orsolya csütörtök 2. óra
Nagy Emese szerda 6. óra
Nagyné Oláh Éva szerda 1. óra
Nemes Dániel hétfő 6. óra
Papp-Szabó Leonóra csütörtök 5. óra
Pécsi Hajnalka kedd 6. óra
Pocsai-Farkas Zsuzsanna kedd 3. óra
Rokszin Nóra hétfő 5. óra
Schüssler Mónika szerda 5. óra
Szántó Lajosné szerda 2. óra
Szécsi Szilvia hétfő 5. óra
Tóthné Kőrffy Edina csütörtök 5. óra
Tömösiné Csúri Edina szerda 6. óra
Dr. Törökné Korim Andrea hétfő 2. óra
Turainé Magyar Ibolya csütörtök 4. óra
Vámos-Poljak Zsolt hétfő 5. óra
Vidovicsné Szamosi Csilla hétfő 1. óra

Tománné Faragó Zita gyógypedagógus fogadóórája minden hónap második szerdáján van, 15:30–16:30-ig a 16-os teremben. Egyéni időpontkérés üzenőn, ellenőrzőn keresztül lehetséges. A 2019. márciusi fogadóóra 13-a helyett 20-án lesz megtartva.

Bánfi Katalin logopédus 2019.11.26-án fogadóórát tart 10:55–11:40-ig a sószobában, az általa tanított diákok szülei részére. A megjelenés előzetes egyeztetés alapján történik a megadott e-mail-címen.