Tájékoztatjuk az érintetteket, hogy a javítóvizsga ideje 2017. augusztus 24., 8 óra. A tanulók hozzanak magukkal íróeszközt és bizonyítványt.
A tankönyvosztás időpontja alsósoknak 2017. augusztus 30., szerda 9–14 óra és augusztus 31., csütörtök 14–18 óra, felsősöknek az első tanítási nap.
A tanévnyitó ünnepség időpontja 2017. szeptember 1., péntek 8 óra.

Programok a 2016-2017. tanévben

 

Szülői értekezletek és fogadóórák

I. félév
Dátum Esemény
szeptember 5., hétfő 1. osztályos szülői értekezlet
szeptember 14., szerda 2., 3., 4. osztályos szülői értekezlet
szeptember 21., szerda Felsősök szülői értekezlet
november 16., szerda Fogadóóra
november 16., szerda Pályaválasztási szülői értekezlet
január 2., hétfő Óvodai szülői értekezletek
II. félév
Dátum Esemény
február 1., szerda Alsós szülői értekezlet
február 8., szerda Felsős szülői értekezlet
március 8., szerda Fogadóóra
április 5., szerda Fogadóóra
május 10., szerda Felsős szülői értekezlet
május 17., szerda Alsós szülői értekezlet
 

Programok, események

I. félév
Dátum Esemény
szeptember 1., csütörtök Első tanítási nap
szeptember 1., csütörtök Évnyitó
szeptember 11., vasárnap Családi sport- és egészségfesztivál a Játékok kertjében
szeptember 16., péntek Autómentes nap
szeptember 16., péntek Plakátok készítése
szeptember 19., hétfő Iskolagyümölcs-program
szeptember 21., szerda ORFK: KRESZ-FESZT (13–16 óráig)
szeptember 25., vasárnap Pick-futás – utcai futóverseny
szeptember 29., csütörtök A magyar népmese napja
szeptember 30., péntek A magyar diáksport napja
szeptember 30., péntek A zene világnapja
október 6., csütörtök Az aradi vértanúkra emlékezünk
október 7., péntek Szerbia – Hajdújárás – testvériskolai látogatás
október 8., szombat MOL Suliváltó – iskolák közötti váltófutóverseny, Dóm tér
október 13., csütörtök Őszi papírgyűjtés
október 14., péntek A kézmosás világnapja
október 14., péntek Az állatok világnapja
október 14., péntek Részvétel a diákolimpia kézilabda őszi fordulóin
október 15., szombat Tanítás nélküli munkanap
október 20., csütörtök Floorball HB
október 21., péntek Megemlékezés 1956. október 23-ról, 60. évforduló!
október 24., hétfő Halloween-buli, avagy „Tök jó ez a nap…”
október 24., hétfő Házi mesemondó verseny (1–2. évfolyam)
október 25., kedd Házi mesemondó verseny (3–4. évfolyam)
október 26., szerda Mezei futóverseny
október 27., csütörtök Pick-Szeged kézilabda-mérkőzés látogatása
október 28., péntek Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
november 5., szombat Decathlon – Öreg Kőrössy teljesítménytúra
november 7., hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
november 8., kedd Madáretetők kihelyezése és feltöltése
november 14., hétfő Rajzverseny kiállítása
november 14., hétfő Angol nyelvi hét
november 15., kedd Tankerületi rajz- és mesemondó verseny (3–4. évfolyam)
november 16., szerda Tankerületi rajz és mesemondó verseny (1–2. évfolyam + óvoda)
november 17., csütörtök Fogápolási napok
november 18., péntek „Zöld órák”: a KNP szakemberének előadása
november 21., hétfő Tankerületi mesemondó verseny – Gála
november 22., kedd Óvónők meglátogatják az első osztályosokat tanítási órán
november 23., szerda „Egészséges életmód” vetélkedő (5–6. évfolyam)
december 1., csütörtök Koszorúzás Vörösmarty szobránál
december 1., csütörtök STIPI-STOP SPORT – Kis sportágválasztó az újszegedi óvodák részére
december 4., vasárnap Adventi, karácsonyi fellépés a Dóm téren
december 6., kedd Mikulás
december 8., csütörtök Tankerületi szavalóverseny
december 8., csütörtök „Mini Zrínyi” matematikaverseny
december 13., kedd Könyvtári foglalkozások – alsó tagozat, 4.a és 4.b osztály
december 14., szerda Könyvtári foglalkozások – alsó tagozat, 4.a és 4.b osztály
december 14., szerda Vörösmarty-hét
december 16., péntek Luca napi bazár
december 19., hétfő Karácsonyi koncertek az óvodákban
december 21., szerda Karácsonyi műsor
december 21., szerda Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
január 2., hétfő Mozgáskoordináció felmérése
január 2., hétfő Részvétel a III. és IV. korcsoportos kézilabda diákolimpia tavaszi fordulóin
január 3., kedd Téli szünet utáni első tanítási nap
január 6., péntek Óvodás csoportok tehetségmérése
január 9., hétfő NETFIT®-mérések megkezdése
január 20., péntek Első félév vége
II. félév
Dátum Esemény
január 22., vasárnap A magyar kultúra napja
január 24., kedd Úszás diákolimpia városi versenyei
január 25., szerda Könyvtári foglalkozás a 3.a és 3.b osztályban
január 26., csütörtök Könyvtári foglalkozás a 3.a és 3.b osztályban
január 27., péntek Bizonyítványok kiosztása
január 30., hétfő Síszünet
január 30., hétfő Tanítás nélküli munkanap
január 31., kedd Tanítás nélküli munkanap
február 2., csütörtök Barangoló
február 3., péntek Kötélugró házibajnokság
február 17., péntek Alapítványi est (Bál)
február 21., kedd Könyvtári foglalkozás a 2.a és 2.b osztályban
február 22., szerda Könyvtári foglalkozás a 2.a és 2.b osztályban
február 23., csütörtök Óvodások tehetségmérése testnevelés-orientációra
február 24., péntek Farsang
február 24., péntek Farsangi táncbemutató
február 25., szombat A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja
március 1., szerda Káros szenvedélyek vetélkedő (7–8. évfolyam): ebben a hónapban
március 2., csütörtök Tavaszi Játszóház + óvodások bemutatkozása
március 6., hétfő Pénzügyi tudatosság és gazdálkodás hete
március 14., kedd Kötélugró diákolimpia – megyei, országos
március 14., kedd Március 15-i ünnepély
március 14., kedd Úszás diákolimpia – országos verseny
március 16., csütörtök Könyvtári foglalkozás az 1.a és 1.b osztályban
március 17., péntek Könyvtári foglalkozás az 1.a és 1.b osztályban
március 20., hétfő A víz világnapjának megünneplése
április 3., hétfő Digitális témahét
április 6., csütörtök Tankerületi könyvtárhasználati verseny (7–8. évf.)
április 12., szerda Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
április 16., vasárnap A holokauszt áldozatainak emléknapja
április 19., szerda Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
április 20., csütörtök Alsós Föld napja
április 21., péntek Tanítás nélküli munkanap
április 24., hétfő Vöröskeresztes kirándulás a héten
április 24., hétfő „Egyetlen Földünk van” – rajzkiállítás
április 24., hétfő Fenntarthatóság és környezettudatosság témahete
április 28., péntek Részvétel a diákolimpia feljutásos versenyein
április 28., péntek „Föld napja” tankerületi vetélkedő
április 29., szombat Családi nap, projekthét zárása: Gellért Szabadidőközpont
május 2., kedd Az alsó tagozaton anyák napja alkalmából műsor az édesanyáknak
május 8., hétfő Tavaszi papírgyűjtés
május 9., kedd Madarak és fák napja: „Zöld napok” akadályverseny az óvodásokkal
május 15., hétfő Helyi vizsgák
május 17., szerda Nyelvi mérés
május 22., hétfő Helyi vizsgák
május 24., szerda OKÉV-mérés
május 25., csütörtök Kihívás napja
június 2., péntek Nemzeti összetartozás napja – Tehetségnap – Művészeti Gála iskolánk tehetséges tanulóival (Agóra)
június 5., hétfő Környezetvédelmi világnap
június 8., csütörtök Környezetvédelmi világnap rendezvényei
június 8., csütörtök Osztálykirándulás
június 8., csütörtök Projektnap
június 9., péntek DÖK-nap
június 9., péntek Környezetvédelmi világnap rendezvényei
június 9., péntek Osztálykirándulás
június 9., péntek Tanítás nélküli munkanap
június 13., kedd Bankett
június 15., csütörtök Ballagás
június 15., csütörtök Utolsó tanítási nap
június 16., péntek Nyári szünet kezdete :-)
június 19., hétfő 8. évfolyam bizonyítványosztás
június 23., péntek Bizonyítványosztás
június 23., péntek Tanévzáró ünnepély