Figyelem! Változott a 2017. október 31. utáni érvényességű ideiglenes diákigazolványok felhasználhatósági határideje!
Részletek

Programok a 2017-2018. tanévben

 

Szülői értekezletek és fogadóórák

I. félév
Dátum Esemény
szeptember 4., hétfő 1. osztályos szülői értekezlet 17–18 óra
szeptember 6., szerda Alsó tagozatos szülői értekezlet 2., 3. és 4. évfolyam, 17–18 óra
szeptember 13., szerda Felső tagozatos szülői értekezlet 17–18 óra
november 8., szerda Fogadóóra
november 8., szerda Pályaválasztási szülői értekezlet
II. félév
Dátum Esemény
február 7., szerda Felsős szülői értekezlet
február 14., szerda Alsós szülői értekezlet
április 11., szerda Fogadóóra
május 9., szerda Felsős szülői értekezlet
május 14., hétfő Leendő 1. osztályos szülői értekezlet
május 16., szerda Alsós szülői értekezlet
 

Programok, események

I. félév
Dátum Esemény
szeptember 1., péntek Első tanítási nap
szeptember 1., péntek Tanévnyitó ünnepély
szeptember 4., hétfő Iskolakert gondozása folyamatosan
szeptember 7., csütörtök Felső tagozatos DÖK alakuló ülés
szeptember 15., péntek Csatlakozás a TeSzedd! akcióhoz
szeptember 22., péntek Autómentes nap
szeptember 23., szombat MOL Suliváltó
szeptember 29., péntek A magyar diáksport napja
szeptember 29., péntek A magyar népmese napja
október 2., hétfő A zene világnapja
október 5., csütörtök Az állatok világnapja
október 6., péntek Az aradi vértanúk napja
október 8., vasárnap PICK utcai futóverseny
október 10., kedd PICK-mérkőzéslátogatás
október 12., csütörtök Pályaválasztási Börze a 7. és 8. évfolyamnak
október 19., csütörtök Őszi papírgyűjtés
október 20., péntek Középiskolai felvételi időszak kezdete
október 20., péntek Megemlékezés 1956. október 23-ról
október 27., péntek Halloweenbuli
október 27., péntek Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
november 1., szerda Fogápolási napok a hónapban
november 1., szerda Könyvtári foglalkozások a hónapban
november 1., szerda „Zöld órák” a hónapban
november 6., hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
november 13., hétfő Tankerületi Mesemondó Verseny a héten
november 13., hétfő Vörösmarty-hetek
november 13., hétfő „Egészséges életmód” vetélkedő
november 13., hétfő Nyelvi hét
november 14., kedd Vörösmarty-hetek
november 15., szerda Vörösmarty-hetek
november 16., csütörtök Pályaorientációs nap
november 16., csütörtök Tankerületi szavalóverseny
november 16., csütörtök Vörösmarty-hetek
november 17., péntek Vörösmarty-hetek
november 20., hétfő Tankerületi Rajz- és Mesemondó Verseny Gála
november 20., hétfő Vörösmarty-hetek
november 21., kedd Vörösmarty-hetek
november 22., szerda Vörösmarty-hetek
november 23., csütörtök Pályaorientációs nap
november 23., csütörtök Tanítás nélküli munkanap
november 23., csütörtök Vörösmarty-hetek
november 24., péntek Vörösmarty-hetek
december 1., péntek Könyvtári foglalkozások a hónapban
december 1., péntek Koszorúzás Vörösmarty szobránál
december 6., szerda Mikulás
december 7., csütörtök STIPI-STOP SPORT – Kis sportágválasztó az újszegedi óvodák részére
december 15., péntek Kézműves karácsonyi vásár
december 18., hétfő Óvodai karácsonyi koncertek a héten
december 21., csütörtök Karácsonyi műsor
december 22., péntek Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
január 1., hétfő Úszás diákolimpia városi versenyei kiírás szerint
január 3., szerda Könyvtári foglalkozások a hónapban
január 3., szerda Téli szünet utáni első tanítási nap
január 8., hétfő Netfit mérések megkezdése héten
január 8., hétfő Óvodás csoportok tehetségmérése folyamatosan
január 18., csütörtök Iskolabarangoló
január 22., hétfő A magyar kultúra napja
január 26., péntek Az I. félév vége
II. félév
Dátum Esemény
február 1., csütörtök Félévértékelő diákgyűlés a hónapban
február 1., csütörtök Könyvtári foglalkozások a hónapban
február 1., csütörtök Részvétel a kézilabda diákolimpia tavaszi fordulóin kiírás szerint
február 1., csütörtök Úszás diákolimpia versenyei kiírás szerint
február 2., péntek Félévi bizonyítványok kiosztása
február 5., hétfő Tanítás nélküli munkanap
február 16., péntek Alapítványi est (Bál)
február 22., csütörtök Óvodások tehetségmérése testnevelés-orientációra
február 23., péntek Farsang
február 25., vasárnap A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja
március 1., csütörtök Iskolakert frissítése, rendezése folyamatosan
március 1., csütörtök „Káros szenvedélyek” vetélkedő 7. és 8. évfolyamon a hónapban
március 10., szombat Tanítás nélküli munkanap
március 14., szerda Megemlékezés 1848. március 15-éről
március 20., kedd A víz világnapja
március 28., szerda Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
április 2., hétfő Vöröskeresztes kirándulás áprilisban vagy májusban
április 4., szerda Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
április 9., hétfő Digitális témahét
április 12., csütörtök Tankerületi könyvtárhasználati verseny (7. és 8. oszt.)
április 16., hétfő A holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapja
április 19., csütörtök Tavaszi papírgyűjtés
április 20., péntek „Föld napja” tankerületi vetélkedő
április 21., szombat Tanítás nélküli munkanap
április 24., kedd Csak egy Földünk van – rajzkiállítás
május 2., szerda A kihívás napja kiírás szerint
május 2., szerda Részvétel a diákolimpia feljutásos versenyein kiírás szerint
május 2., szerda Vöröskeresztes kirándulás áprilisban vagy májusban
május 2., szerda Anyák napi műsorok
május 10., csütörtök „Madarak és fák napja” akadályverseny az óvodásokkal
május 14., hétfő Helyi vizsgák
május 16., szerda Nyelvi mérés
május 22., kedd Helyi vizsgák
május 23., szerda Kompetenciamérés
május 23., szerda OKÉV mérés
május 31., csütörtök Helyi Diákparlament
június 1., péntek DÖK-nap: A nemzeti összetartozás napja és Tehetségnap művészeti gála iskolánk tehetséges tanulóival
június 1., péntek Tanítás nélküli munkanap
június 11., hétfő Bankett
június 13., szerda Osztálykirándulás
június 13., szerda Tanítás nélküli munkanap
június 15., péntek Ballagás
június 15., péntek Utolsó tanítási nap
június 21., csütörtök Tanévzáró ünnepély