Programok a 2018-2019. tanévben

 

Szülői értekezletek és fogadóórák

I. félév
Dátum Időpont Esemény
szeptember 5., szerda 17:00 1. osztályos szülői értekezlet
szeptember 11., kedd 17:00 Alsós szülői értekezlet
szeptember 12., szerda 17:00 Felsős szülői értekezlet
november 7., szerda 17:00 Fogadóóra
november 7., szerda 18:00 Pályaválasztási szülői értekezlet
II. félév
Dátum Időpont Esemény
február 6., szerda 17:00 Felsős szülői értekezlet
február 13., szerda 17:00 Alsós szülői értekezlet
április 10., szerda 17:00 Fogadóóra
május 8., szerda 17:00 Felsős szülői értekezlet
május 13., hétfő 17:00 Leendő 1. osztályos szülői értekezlet
május 15., szerda 17:00 Alsós szülői értekezlet
 

Programok, események

I. félév
Dátum Esemény
szeptember 3., hétfő Első tanítási nap
szeptember 3., hétfő Tanévnyitó ünnepély
szeptember 16., vasárnap Európai Mobilitási Hét
szeptember 22., szombat Autómentes nap
szeptember 23., vasárnap 17. PICK utcai futófesztivál
szeptember 28., péntek A magyar népmese napja
szeptember 28., péntek Magyar Diáksport Napja
október 1., hétfő A zene világnapja
október 4., csütörtök Állatok világnapja – „Állati” kiállítás
október 5., péntek Az aradi vértanúk napja
október 6., szombat MOL Suliváltó (iskolák közötti váltófutó verseny)
október 11., csütörtök 1. Suliváró
október 18., csütörtök Pályaorientációs nap felsősöknek, alsósoknak
október 18., csütörtök Pályaválasztási börze az 5–8. évfolyamnak
október 18., csütörtök Tanítás nélküli munkanap
október 19., péntek Megemlékezés 1956. október 23-ról
október 25., csütörtök Halloweenbuli
október 25., csütörtök Papírgyűjtés
október 26., péntek Őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
november 5., hétfő Őszi szünet utáni első tanítási nap
november 12., hétfő Idegen nyelvi hét
november 12., hétfő Vörösmarty-hetek
november 14., szerda Vöröskeresztes kirándulás – Darules
november 15., csütörtök Tankerületi szavalóverseny
november 30., péntek Koszorúzás Vörösmarty szobránál
december 1., szombat Tanítás nélküli munkanap
december 6., csütörtök Mikulásünnepség az osztályokban
december 7., péntek „Mini Zrínyi” matematikaverseny 3–8. osztályosoknak
december 21., péntek Karácsonyi műsor
december 21., péntek Kézműves karácsonyi vásár
december 21., péntek Téli szünet előtti utolsó tanítási nap
január 3., csütörtök Téli szünet utáni első tanítási nap
január 22., kedd A magyar kultúra napja
január 25., péntek Az I. félév vége
II. félév
Dátum Esemény
január 31., csütörtök 2. Suliváró: Lovagok kora
február 1., péntek A félévi értesítők kiosztása
február 22., péntek Farsang
február 25., hétfő A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja
március 14., csütörtök Március 15-i emlékműsor
március 21., csütörtök 3. Suliváró
március 22., péntek A víz világnapja
április 1., hétfő Papírgyűjtés a hónapban
április 8., hétfő Digitális témahét
április 11., csütörtök Tankerületi könyvtárhasználati verseny (7–8. oszt.)
április 16., kedd A holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapja
április 17., szerda Tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
április 24., szerda Tavaszi szünet utáni első tanítási nap
április 24., szerda „Föld napja” tankerületi vetélkedő
április 24., szerda „Egyetlen Földünk van” rajzkiállítás
április 30., kedd Tanítás nélküli munkanap
május 1., szerda „Madarak és fák napja” akadályverseny az óvodásokkal a hónapban
május 22., szerda Idegen nyelvi mérés
május 29., szerda Országos kompetenciamérés
május 31., péntek A nemzeti összetartozás napja
május 31., péntek Tanítás nélküli munkanap
május 31., péntek Tehetségnap – művészeti gála iskolánk tehetséges tanulóival
június 7., péntek Osztálykirándulás
június 7., péntek Tanítás nélküli munkanap
június 14., péntek Ballagás
június 14., péntek Utolsó tanítási nap
június 21., péntek Tanévzáró ünnepély