Szülői értekezletek és fogadóórák

I. félév
Dátum Időpont Esemény
szeptember 3., kedd 17:00 Első osztályos szülői értekezlet
szeptember 9., hétfő 17:00 Szülői értekezlet (4.b)
szeptember 10., kedd 17:00 Szülői értekezlet (3.a, 4.a)
szeptember 11., szerda 17:00 Szülői értekezlet (3.b, 5.b, 6.a, 7.a, 8.a, 8.b)
szeptember 12., csütörtök 17:00 Szülői értekezlet (2.a, 5.a, 6.b, 7.b)
november 6., szerda 17:00 Pályaválasztási szülői értekezlet
január 6., hétfő 17:00 Óvodai szülői értekezletek
január 6., hétfő 17:00 Rendkívüli fogadóóra a lemorzsolódással veszélyeztetett tanulók szüleinek
II. félév
Dátum Időpont Esemény
február 3., hétfő 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 3., hétfő 17:00 Óvodai szülői értekezletek
február 4., kedd 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 5., szerda 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 6., csütörtök 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 7., péntek 17:00 Alsós szülői értekezletek
február 10., hétfő 17:00 Felsős szülői értekezletek
február 11., kedd 17:00 Felsős szülői értekezletek
február 12., szerda 17:00 Felsős szülői értekezletek
február 13., csütörtök 17:00 Felsős szülői értekezletek
február 14., péntek 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 4., hétfő 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 5., kedd 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 6., szerda 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 7., csütörtök 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 8., péntek 17:00 Felsős szülői értekezletek
május 11., hétfő 17:00 Alsós szülői értekezletek
május 11., hétfő 17:00 Leendő első osztályos szülői értekezlet
május 12., kedd 17:00 Alsós szülői értekezletek
május 13., szerda 17:00 Alsós szülői értekezletek
május 14., csütörtök 17:00 Alsós szülői értekezletek
május 15., péntek 17:00 Alsós szülői értekezletek
 

Programok, események

I. félév
Dátum Esemény
szeptember 2., hétfő Első tanítási nap
szeptember 2., hétfő Tanévnyitó
szeptember 17., kedd Autómentes nap, „Gurulj a suliba!”
szeptember 27., péntek Európai Diáksport Napja
szeptember 29., vasárnap 18. PICK utcai futófesztivál
szeptember 30., hétfő A magyar népmese napja
október 1., kedd A zene világnapja
október 1., kedd PICK mérkőzéslátogatás a hónapban
október 1., kedd Iskolai Mesemondó verseny a hónapban
október 4., péntek Az állatok világnapja
október 4., péntek Az aradi vértanúk napja
október 4., péntek Vöröskeresztes kirándulás Mártélyra
október 5., szombat MOL Suliváltó a Dóm téren
október 10., csütörtök 1. Suliváró foglalkozás
október 15., kedd Papírgyűjtés
október 22., kedd Megemlékezés 1956. október 23-ról
október 24., csütörtök Rövidített órák
október 25., péntek Az őszi szünet előtti utolsó tanítási nap
október 25., péntek Tanítás nélküli munkanap
november 4., hétfő Az őszi szünet utáni első tanítási nap
november 4., hétfő Fogápolási napok a hónapban
november 7., csütörtök Halloween-buli
november 11., hétfő Vörösmarty-hetek
november 14., csütörtök Tankerületi szavalóverseny
november 14., csütörtök Idegen nyelvi foglalkozás óvodásoknak
november 18., hétfő Vörösmarty-hetek
november 29., péntek Koszorúzás Vörösmarty szobránál
december 6., péntek Mikulás
december 6., péntek „Mini Zrínyi” iskolai matematikaverseny a héten
december 7., szombat Munkanap (rövidített órák)
december 12., csütörtök Karácsonyi kézműves vásár
december 14., szombat Tanítás nélküli munkanap
december 16., hétfő Karácsonyi műsor az óvodásoknak a héten
december 20., péntek A téli szünet előtti utolsó tanítási nap
január 6., hétfő A téli szünet utáni első tanítási nap
január 22., szerda A magyar kultúra napja
január 24., péntek Az első félév vége
II. félév
Dátum Esemény
január 30., csütörtök 2. Suliváró foglalkozás
január 31., péntek Bizonyítványok kiosztása
február 3., hétfő „Kis művészek nagy csodái” – kiállítás óvodások rajzaiból a hónapban
február 6., csütörtök Félévet értékelő Diákgyűlés
február 7., péntek Tanítás nélküli munkanap
február 10., hétfő Tanítás nélküli munkanap
február 13., csütörtök Idegen nyelvi foglalkozás óvodásoknak
február 15., szombat Alapítványi est
február 19., szerda Óvodások tehetségmérése
február 21., péntek Farsang
február 25., kedd A kommunista diktatúrák áldozatainak emléknapja
március 2., hétfő Pénz-hét
március 2., hétfő „Káros szenvedélyek” vetélkedő a hónapban
március 13., péntek Március 15-i megemlékezés
március 19., csütörtök 3. Suliváró foglalkozás
március 22., vasárnap A víz világnapja
március 23., hétfő Digitális témahét (projekthét)
április 1., szerda Nyílt órák a hónapban
április 1., szerda Papírgyűjtés a hónapban
április 1., szerda Vöröskeresztes kirándulás a hónapban
április 2., csütörtök Tankerületi könyvtárhasználati verseny (7–8. oszt.)
április 8., szerda A tavaszi szünet előtti utolsó tanítási nap
április 15., szerda A tavaszi szünet utáni első tanítási nap
április 16., csütörtök A holokauszt magyarországi áldozatainak emléknapja
április 20., hétfő „Egyetlen Földünk van” – rajzkiállítás a héten
április 20., hétfő Fenntarthatósági témahét
április 24., péntek „Föld napja” tankerületi vetélkedő
április 30., csütörtök Tanítás nélküli munkanap
május 11., hétfő „Madarak és fák napja” akadályverseny óvodásoknak
május 16., szombat Családi nap
május 20., szerda Idegen nyelvi mérés (6. és 8. évfolyam)
május 27., szerda Országos kompetenciamérés
május 28., csütörtök Helyi Diákparlament
május 29., péntek Tanítás nélküli munkanap
június 2., kedd Tanulmányi kirándulások a héten
június 2., kedd A művészeti- és makettszakkör kiállítása a hónapban
június 10., szerda Bankett
június 12., péntek A 8. osztályosok búcsúkiállítása
június 12., péntek Ballagás
június 15., hétfő Utolsó tanítási nap
június 19., péntek Tanévzáró ünnepély