Tájékoztatjuk az érintetteket, hogy a javítóvizsga ideje 2017. augusztus 24., 8 óra. A tanulók hozzanak magukkal íróeszközt és bizonyítványt.
A tankönyvosztás időpontja alsósoknak 2017. augusztus 30., szerda 9–14 óra és augusztus 31., csütörtök 14–18 óra, felsősöknek az első tanítási nap.
A tanévnyitó ünnepség időpontja 2017. szeptember 1., péntek 8 óra.

Az osztályok névsora a 2016/2017-es tanévben

 
 
1.A osztály
#Név
1. Czékus Bence
2. Czobor Patrik Péter
3. Csamangó Olivér
4. Csánk Alex
5. Csikai Bátor Sebestyén
6. Dudás Kornél
7. Gerber Vanda
8. Gombos László Nátán
9. Hetényi-Nagy Dóra
10. Komáromi Izabella
11. Kósa Dávid
12. Krizsán Valentin Sándor
13. Lestyán Róbert Rómeó
14. Lőrincz Janka
15. Nagy Izabella
16. Papp Gergely
17. Papp Regina
18. Stranszki Mihály
19. Stutzmann Noémi Viktória
20. Szakács József Alexander
21. Takó Róbert
22. Tóth Dávid Bence
23. Varga Emma
1.B osztály
#Név
1. Bernát Noel
2. Csókás Ádám
3. Csókási Balázs
4. Fintor Tas
5. Hercegfalvi Emil
6. Kecskés Tamás Ábel
7. Kis Gabriella Magdolna
8. Kocsis Anna
9. Kőrffy Olívia Kitti
10. Kunst Marcell Vilmos
11. Mateut Jázmin Anna
12. Mészáros Gergő
13. Nagy Dániel
14. Nagy Regina
15. Nyilas Szabolcs
16. Rehák Fanni
17. Rocskár Jázmin Rebeka
18. Szabó Liliána
19. Szatmári István Kevin
20. Tomán Gergő
21. Török Krisztián Rómeó
22. Virág Jázmin
23. Zsíros Zia
2.A osztály
#Név
1. Ábrahám Róbert László
2. Ágoston Róza
3. Kocsis Alex István
4. Kóródi Ádám
5. Kun-Szabó Marcell
6. Laurinyecz Márkó Felicián
7. Matic Dávid
8. Nagy Roland Gábor
9. Németh Szabina
10. Olajos Bálint Mihály
11. Papp Dániel Csaba
12. Révész Róbert
13. Sajtos Milán István
14. Szabó Bence László
15. Tóth Anna
16. Vas Bence
17. Vavrek Dávid
18. Ződi Borisz
2.B osztály
#Név
1. Balogh Dániel István
2. Bánóczki Jázmin Bella
3. Béres Gergő
4. Dencsi Lili
5. Halász Gréta
6. Halmi Ádám István
7. Hegedűs Luca
8. Hegyes Dóra Katalin
9. Horesnyi Hanna
10. Nacsa Nelli
11. Nagy István
12. Nagy Linett
13. Papp Enikő
14. Prajda Alex Martin
15. Priskin Viktória
16. Seres Csenge
17. Szabó Rácz Leon
18. Szepesi Ella
19. Varsányi Zoltán
20. Vincellér-Dániel Barbara
21. Vincellér-Dániel Viktória
 
3.A osztály
#Név
1. Ábrahám Zamfira
2. Bajusz Boglárka
3. Beder Máté
4. Dékány Konrád Sándor
5. Dunás-Varga Leila Tünde
6. Gilicze Csongor Bence
7. Gilicze Dorina Melinda
8. Katona Jázmin
9. Király Dávid Levente
10. Komáromi Klaudia
11. Kurucz Máté
12. Pálosi Enikő
13. Pusztai Regina
14. Sümegi Botond Gábor
15. Szabó Benjámin Bence
16. Szabó Marcell
17. Trucz Bence Károly
18. Varga Mira
3.B osztály
#Név
1. Beleznai Bence
2. Bíró Csenge
3. Csikai Nitái Gergely
4. Gyárfás Sándor Balázs
5. Hegyesi Ramóna Réka
6. Herczeg Dávid Gábor
7. Kárpáczi Dániel
8. Kiss Luca Kamilla
9. Kovács Ákos Áron
10. Madaras Dominika
11. Molnár Zsófia
12. Nagy Evelin
13. Pataki Virgínia
14. Ponicsán Ádám Dominik
15. Rogers Ádám James
16. Szabó Ádám
4.A osztály
#Név
1. Almási Dóra
2. Árpási Boglárka Edina
3. Balaj Vivien Melinda
4. Bernát Mirabel
5. Blidár Dávid
6. Bóka Roland András
7. Borgye Gabriella
8. Fébert Marcell
9. Fintor Keve
10. Hegyes Máté Lajos
11. Hódi Szabolcs Bence
12. Horváth Martin Stefán
13. Kis Bendegúz Gyula
14. Kovács Gabriella
15. Kucsera Máté
16. Lovász Janka
17. Nagy Zsanett
18. Nyári Levente Patrik
19. Ördög Melinda Zsanett
20. Petrovics Krisztofer
21. Szalai Szabina Erika
22. Szögi Alexandra
23. Tamási Hanna Daniella
24. Tomai Kinga Andrea
25. Varga Csanád István
4.B osztály
#Név
1. Bakos Mirtill Eperke
2. Balog Marcell
3. Boros Barbara Hanna
4. Buzdorján Milán
5. Csipak Miklós
6. Csontos Anna
7. Dudás Barnabás
8. Farkas Lara Nikolett
9. Karácsonyi Marcell
10. Kelemen Jázmin
11. Kiss Bella Fruzsina
12. Kiss Marcell Benedek
13. Kiss Petra Anna
14. Kocsor Péter
15. Molnár Levente Bence
16. Monoki Balázs
17. Nagy Leonóra Ivett
18. Pál Patrik
19. Sebők Zoltán
20. Simon Péter
21. Tamás Antónia Eszter
22. Váradi Ádám György
 
5.A osztály
#Név
1. Ádám Gergely
2. Babarczi Árpád Tibor
3. Csamangó Lili
4. Gilicze Zalán Tamás
5. Halmi Szabolcs Zoltán
6. Havrincsák Gábor Dániel
7. Horváth Dániel
8. Nagy Dzsenifer Fanni
9. Nagy Rebeka Lili
10. Németh Csaba
11. Petrik Viktória Ágnes
12. Révész Károly
13. Révész Zsolt
14. Szabó Dominika Nikoletta
15. Szécsi Levente
16. Szilágyi Ábel István
17. Sziveri Barnabás
18. Szögi Gergő Bence
19. Tőkés Laura Kíra
20. Vidéki Bence Viktor
5.B osztály
#Név
1. Átyim Áron
2. Buczkó Anita
3. Horváth Luca
4. Kádár-Németh Lilianna
5. Kapa Viktória
6. Kárpáczi Ramón Martin
7. Kispál Csongor Patrik
8. Kulcsár Dániel
9. Lucza Lili
10. Merész Viktória
11. Molnár Csongor
12. Monoki Tamás
13. Nagy Angéla
14. Nagy Brigitta Nikoletta
15. Papdi Kíra Rebeka
16. Simon Márkó Nándor
17. Sófi Máté Benedek
18. Szalai Petra
19. Szűcs Dóra Kinga
20. Zsivity Szófia Radmila
6.A osztály
#Név
1. Átyim Alexandra Tímea
2. Bakai Bence András
3. Buzdorján Gábor
4. Csányi Csaba
5. Farkas Richárd
6. Fodor Petra
7. Fogarasi Márk
8. Fuksz Fanni
9. Halász Marcell Dávid
10. Héger Dominika Lilla
11. Jeneses Márk
12. Kéri Romina
13. Kis Olivér Felicián
14. Kiss Botond
15. Kósa Fanni
16. Lovász Luca
17. Miklós Dániel György
18. Nagy Elvira Anna
19. Nagy Laura Kitti
20. Prajda Szonja
21. Pusztai Csenge
22. Sebők Adrienn
23. Sekhon Noel Shane
24. Turi Dorián Gábor
25. Vikor Vanessza Erzsébet
26. Záhonyi Botond
 
7.A osztály
#Név
1. Almási Csenge
2. Bátky Máté
3. Csíki Krisztián
4. Hódi Gabriella
5. Kiss Anna
6. Kószó Balázs
7. Kovács Martin
8. Krámli Dzsenifer Mirella
9. Letenovics Dóra
10. Marjanucz Alexander
11. Matijevic Kata
12. Nagy Dorina
13. Simon Attila
14. Szilasi Zsombor
15. Szűcs Zoltán Martin
16. Újházi Bendegúz Erik
17. Volm Balázs Zoltán
7.B osztály
#Név
1. Baka Dániel
2. Bernáth Csaba
3. Boros Olivér
4. Ferenczi Szabolcs
5. Jankovics Emma Júlia
6. Juhász Enikő
7. Kádár-Németh Márton
8. Köböl Márk
9. Körmendi Kata
10. Kurucsai Bettina
11. Mészáros Gábor
12. Mészáros Kata Eszter
13. Nieszner Johanna Kamilla
14. Palázsy Dénes
15. Pataki Szilvia
16. Petrovics Flórián Dániel
17. Radics Szintia Amanda
18. Reményik Fanni
19. Simon Lara
20. Szabó Alex
21. Tóth Márkó Gábor
22. Varga Kitti
23. Vida Alexandra Dominika
24. Vinkó Barna
8.A osztály
#Név
1. Bernáth Richárd
2. Csamangó Zsombor
3. Csíki Richárd
4. Csizmadia Dávid
5. Gercsó Balázs
6. Kiss Kitti
7. Kiss Levente
8. Kiss Patrik
9. Kokovecz Ádám
10. Kucsera Balázs
11. Nagy Bettina
12. Nagy Martin Szabolcs
13. Nagy-Pál Máté
14. Noska Szabolcs Gergő
15. Palázsy Anna Ágnes
16. Pap Dávid
17. Péter Szabolcs Balázs
18. Rea Barnabás
19. Szalai Patrik
20. Szögi Péter Márk
21. Tamási Dániel Imre
22. Tóth Sarolta
23. Uzonyi Gyula Máté
24. Vinkó Márton
8.B osztály
#Név
1. Barna Laura
2. Borgye Sára
3. Csányi Szabolcs
4. Deák Petra Noémi
5. Hetényi Seron Daniella
6. Karakas Bence
7. Katona Szimonetta Fanni
8. Kelemen Dorina
9. Kiss Dominik
10. Kollár Martin
11. Lajos Dominik
12. Mari Bendegúz Balázs
13. Novaki Laura Roxána
14. Petrovics Mihály Árpád
15. Vas Virág