Munkaközösségek

Az iskolai munkaközösségek hírei

Állatmese Szabó Ádám 6. b osztályos tanulónk pennájából

A csiga

Az állatok világnapja kapcsán voltak, akik kupakokból képet ragasztottak, voltak, akik valódi állatokat csodálhattak testközelből, de akadt olyan is, aki szabadon engedte fantáziáját, s egy hamisítatlan fabulába gyűjtötte össze a képzeletében felbukkanó állatsereget. Szabó Ádám meséje igazi, tanulsággal végződő, állati jó történet.

Különben begurulunk!

Iskolánk új, egész tanévet átölelő KEREK EGY ESZTENDŐ programsorozatának első, egész napos eseményét szeptember 27-én tartottuk.

Mártély, a varázslatos holdbéli táj

Szalmabálák

2019. október 4-én, pénteken iskolánk vöröskeresztes kirándulást szervezett Mártélyra. Hogy miért esett erre a különleges helyre a választás?

KEREK EGY ESZTENDŐ – a Vörösmarty új programsorozata

Kerek egy esztendő

A Vörösmarty mint örökös ökoiskola mindig igyekszik olyan programokkal motiválni a gyerekeket, amelyek ösztönzik őket környezetük megóvására, az egészséges életmódra, mindezt úgy, hogy felismerjék: tenni a jövőnkért úgy is lehet, hogy közben jól érezzük magunkat.