Cserediákok fogadása külföldről

Szeretnénk röviden bemutatni és elsősorban nyolcadikosaink figyelmébe ajánlani az AFS Magyarország Nemzetközi Csereprogram Alapítványt, mely szervezet közvetítésével most külföldi diákok fogadására van lehetőség.

Az AFS a világ egyik legnagyobb, legrégebbi diákcsere-szervezete. Nemzetközi elismerés övezi, 1989-ben elnyerte a Special Mention kitüntetést az Egyesült Nemzetek Szervezetétől, a világ fiataljaiért végzett munka elismeréseképpen. Az AFS tevékenységét az UNESCO is elismeri.

A cserediákprogram fő célja, hogy a diákok egy tanév alatt megismerjék a különböző nemzeteket és kultúrákat, aktívan fejlesszék nyelvtudásukat.

A szervezet honlapján részletes tájékoztató található a programban való részvétel feltételeiről, előnyeiről.

www.asf.hu
www.facebook.com/asfhun