Tájékoztatjuk az érintetteket, hogy a javítóvizsga ideje 2017. augusztus 24., 8 óra. A tanulók hozzanak magukkal íróeszközt és bizonyítványt.
A tankönyvosztás időpontja alsósoknak 2017. augusztus 30., szerda 9–14 óra és augusztus 31., csütörtök 14–18 óra, felsősöknek az első tanítási nap.
A tanévnyitó ünnepség időpontja 2017. szeptember 1., péntek 8 óra.

2017. május 11-én iskolánkat megtisztelte két nagyon híres és szimpatikus MOL-Pick Szeged kézilabdázó, Alen Blazevic (horvát) és Matej Gaber (szlovén) egy rendhagyó angolóra keretében.

A tavalyi hagyományt követve a játékosok idén is időt szántak erre a nagyszerű kezdeményezésre. A rendhagyó angolóra két PowerPoint-vetítéssel kezdődött, melyben tanulóink röviden bemutatták kedvenceik legfontosabb adatait.

Ezt követte egy-egy vágott videóanyag a legjobb pillanatokról, gólokról, és végül, de nem utolsó sorban a gyerekek számos kérdést tehettek fel a kézilabdásoknak, akik szívesen válaszoltak minden kérdésre.

A tanóra nagyon gyorsan elröpült, Blazevic és Gaber még a szünetben is autogramokat osztogatott.

Köszönjük, MOL-Pick Szeged! :-)

Csak előre!

Szécsi Szilvia